nowa oferta
dom na sprzedaż - Istebna, Jaworzynka

Istebna, Jaworzynka
dom na sprzedaż

MPL-DS-91

Oferujemy Państwu piękny, komfortowy, dom z bali w Jaworzynce, który tworzy  idealną przestrzeń dla rodziny marzącej o życiu blisko natury i pragnącej posiadać swoją prywatną przystań. Dom położony jest w cichej, malowniczej okolicy, otoczony lasem oraz stylową zabudową, ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 766 m²
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 1 500 000 
dom na sprzedaż - Istebna, Jaworzynka
nowa oferta
dom na sprzedaż - Jeleśnia

Jeleśnia
dom na sprzedaż

MPL-DS-90

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni 70 m2 z użytkowym poddaszem w uroczej części Beskidów. Nieruchomość jest położona w bardzo atrakcyjnej i widokowej miejscowości - Pewli Wielkiej - Gmina Jeleśnia. Dom na parterze (35 m2) ma zaplanowany ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 541,43 zł
cena 387 900 
dom na sprzedaż - Jeleśnia

Sosnowiec
mieszkanie na sprzedaż

MPL-MS-89

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjny apartament z ogródkiem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym mieszczące się przy ul. Klimontowskiej w Sosnowcu. Mieszkanie o metrażu 35,74 m2 jest umiejscowione na parterze i składa się z dwóch pokoi, w tym jeden z aneksem ...

Powierzchnia
35,74 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 398,43 zł
cena 335 900 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec

Czarnków (gw)
mieszkanie na sprzedaż

MPL-MS-87

W naszej ofercie proponujemy bardzo przytulne mieszkanie w Czarnkowie na Osiedlu Parkowym 3. Mieszkanie o powierzchni 37,4 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze. Proponowana nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie ...

Powierzchnia
37,40 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 315,51 zł
cena 198 800 
mieszkanie na sprzedaż - Czarnków (gw)

Sosnowiec, Stary Sosnowiec
mieszkanie na sprzedaż

MPL-MS-84

W ofercie naszego biura znajduje się bardzo ciekawy lokal mieszkalny usytuowany w zabudowie bliźniaczej. Budynek jest posadowiony na działce o łącznej powierzchnii 460 m2. Sama powierzchni oferowanego lokalu wynosi 95,73 m2. Lokal składa się z dwóch kondygnacji - przyziemia ...

Powierzchnia
95,73 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 425,26 zł
cena 327 900 
mieszkanie na sprzedaż - Sosnowiec, Stary Sosnowiec

Gliwice
mieszkanie na sprzedaż

MPL-MS-83

Prosto z rynku pierwotnego pragniemy zaproponować Państwu do sprzedaży świetne mieszkanie o łącznej powierzchnii 76 m2 usytuowane w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej. Mieszkanie ma dwa poziomy tj.; 1 kondygnacja na pierwszym piętrze o powierzchnii 45,50 m2 ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 460,53 zł
cena 567 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem