Szanowni Państwo,

Biuro Nieruchomości Mieszkaniepl jest firmą rodzinną, które powstało by świadczyć dla Państwa specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa przy obsłudze kredytowania zakupu mieszkań i innych nieruchomości oraz pomocy w skomplikowanych sprawach własnościowych nieruchomości. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne dla każdego z nas są zakup czy sprzedaż własnego mieszkania, domu czy działki. Dlatego też zależy nam na uczciwości i szacunku wobec Państwa.

Zapewniamy pełną i miłą obsługę przy sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, domów, działek oraz nieruchomości, również o charakterze komercyjnym.

Warte podkreślenia jest to, że jesteśmy członkiem Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, należymy również do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. 

Działamy w oparciu o licencję zawodową pośrednika nieruchomości nr  25384, posiadamy także obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Świadczymy również usługi w obszarze zarządzania nieruchomościami. Pomagamy zarówno w zarządzaniu jak i administrowaniu nieruchomościami wspólnot. Oferujemy profesjonalną obsługę i szeroką pomoc w zarządzaniu. Posiadamy licencję zarządcy nieruchomości o numerze 30028.